Horst aan de Maas

Rode Kruis Horst aan de Maas

Rode Kruis Horst aan de Maas helpt! Stel, je moet tijdelijk je huis verlaten door een explosie in de buurt. Of je ziet iemand op straat in elkaar zakken maar weet tot je schrik niet wat je moet doen. Of je bent op een heerlijk festival en gaat per ongeluk met je voet in een kapot glas staan. In dat soort gevallen staan de vrijwilligers van Rode Kruis uit Horst aan de Maas voor je klaar.

Je komt ons tegen bij verschillende evenementen in Horst aan de Maas waar we in geval van letsel EHBO kunnen verlenen. Met onze cursussen en voorlichting willen we zorgen dat nog meer mensen eerste hulp kunnen verlenen en goed voorbereid zijn op noodsituaties.

Coördinatorenteam

Locatiemanager

Jac Jeurissen (jjeurissen@rodekruis.nl)

Evenementenhulpverlening

Maud Hooft (mhooft@rodekruis.nl)

EHBO en Opleidingen

Ger Weijs (gweijs@rodekruis.nl)

Vrijwilligersmanagement

Annelies Hilgenga-Beelen (abeelen@rodekruis.nl)

Jongeren en Educatie

Joris Gerbrands (jgerbrands@rodekruis.nl)

Communicatie

Esther Janssen (esther.janssen@rodekruis.nl)

Hulp bij uw evenement?

Ons cursusaanbod

Vragen?

Vrijwilliger worden?

Onze contactgegevens

06-37298292

 administratie.horstaandemaas@rodekruis.nl

 Gebr. van Doornelaan​ 63
5961 BB Horst