Het logo van het Nederlandse Rode Kruis.
Zoeken.
Home Afdelingen Afdeling Salland Midden Dit zijn we

Contactgegevens

​Gebouw "De Helpende Handen"
Westdorplaan 132a, Raalte
Telefoon: 0572 - 320 181
E-m​ail: Secretariaat​​


Dit zijn we


 

Voorzitter en Taakveld Internationale Hulp

J.L. Dijkstra (Jan)
E-mail: jdijkstra@rodekruis.nl
​Telefoon: 0572-320181

 

Secretaris

Agnes van den Brink-Hulsebos

E-mail: secretariaatsallandmidden@rodekruis.nl

E-mail: amvandenbrink@rodekruis.nl

Telefoon: 0572-354764 / 06-26824750

Penningmeester
J.A.W. Besten (Johan)
​​E-mail: jbesten@rodekruis.nl
Telefoon: 0572-362951

Coördinator Nationale Noodhulp
H. Braamhaar (Henk)
E-mail: hbraamhaar@rodekruis.nl
Telefoon: 0572-354888 / 06-23845366

Coördinator Sociale Hulp, Zorg en Welzijn Raalte
H.C. van de Graaf (Henny)
E-mail: hvandegraaf@rodekruis.nl 
Telefoon: 0572-356268 / 06-34322294

Coördinator Sociale Hulp Zorg en Welzijn Heino
A. van der Schaaf (Ans)
E-mail: avandeschaaftakema@rodekruis.nl
Telefoon: 0572-394073

Sociale Hulp, Zorg en Welzijn Heino
L. Maas (Lies)
E-mail: lmaaskoevoets@rodekruis.nl
Telefoon: 0572-392070
 
Coördinator Aangepaste Vakanties
A.Ogink (Anny)
E-mail: aogink@rodekruis.nl
Telefoon: 0572-391618
 
Coördinator evenementen Raalte
S.S.M. Koerkamp (Sebastiaan)
E-mail: skoerkamp@rodekruis.nl
Telefoon: 0572-851382

Coördinator collecte
H. Braamhaar (Henk)
E-mail: hbraamhaar@rodekruis.nl
Telefoon: 0572-354888 / 06-23845366

 

Webredacteur
K.V. Wijermars (Koen)
E-mail: kwijermars@rodekruis.nl ​