Het logo van het Nederlandse Rode Kruis.
Zoeken.
Home Afdelingen District IJsselland Dit zijn we Het Bestuur

Het Bestuur

 Onderstaande vrijwilligers vormen samen het bestuur van het District IJsselland.


   

Voorzitter

VACATURE

 

 

Marij Thomassen.png 

  

Secretaris
Marij Thomassen
Email : mthomassen@rodekruis.nl              
Mobiel : 06-15887965

 


Penningmeester
Jans Klarus
Email : jklarus@rodekruis.nl
Mobiel : 06-52892689

Bestuurslid Zelfredzaamheid
Hilda van der Hek
Email : hvanderhek@rodekruis.nl
Mobiel : 06-21172271
Bestuurslid Communicatie
Renate Werkman
Email : rwerkman@rodekruis.nl
Mobiel : 06-55374947

Bestuurslid Respect & Hulpbereidheid
Jorja Kotsires
Email : jkotsires@rodekruis.nl
Mobiel : 06-12928128
Leon.jpg

Bestuurslid Noodhulp (bevolkingszorg/noodhulpteam/tracing)

Leon Ziengs

Email : lziengs@rodekruis.nl

Mobiel : 06-4664 7338

Bestuurslid Fondsenwerving
Arend-Jan Alberts

Email : aalberts@rodekruis.nl

Mobiel : 06-38532400

 

​​​​

Bestuurslid Vrijwilligersmanagement en Opleidingen
VACATURE

 

​​