Het logo van het Nederlandse Rode Kruis.
Zoeken.
Home Afdelingen Afdeling Den Haag Adres & route Rode Kruis afdeling Den Haag

Adres & route Rode Kruis afdeling Den Haag

​​​​
Vestigingen

Kantoor Zilverstraat 

Met een bestuur, directie, 8 beroepskrachten (waarvan iedereen parttime) en circa 300 vrijwilligers helpen wij met onze activiteiten veel mensen. Naast de nodige administratie wordt van uit het kantoor aan de Zilverstraat o.a. onze activiteiten gepland, EHBO cursussen gegeven en veel van onze vrijwilligers aangestuurd. 


Maandag t/m vrijdag van 09:00 t/m 17.00
Zilverstraat 2
2544 ER Den Haag
Telefoon 070 350 5333​
infodenhaag@redcross.nl

Bereikbaarheid:

De afdeling is goed bereikbaar met het openbaar vervoer of de auto.
Route voor reizen met openbaar vervoer: www.ov9292.nl
Route voor reizen met de auto: maps.google.nl​
U kunt uw auto gratis parkeren op het eigen terrein of in de nabije omgeving.

Rode Kruis Wijkwinkel

Met de Rode Kruis Wijkwinkel als voorpost, streeft het Rode Kruis, afdeling Den Haag om de meest kwetsbare wijkbewoners te bereiken. Hiermee is de wijkwinkel een laagdrempelige organisatie waar ieder​een terecht kan. Dagelijks werkt een enthousiast team van vrijwilligers en stagiaires aan het vergroten van de zelfredzaamheid en het sociale netwerk van de buurtbewoners. 


Maandag t/m vrijdag van 09:00 t/m 16:30
Leyweg 831
2545 HA​ Den Haag
070-3599688 of 06-22108251​
infodenhaag@redcross.nl​


 

De beroepskrachten zijn:​

​​
daphne2.jpg foto F.jpg

Daphne Talbot
Teammanager

Suzanne Vergeer
Eerste Hulp bij Administratie

Belinda Yeung​
Communicatie
& Fondsenwerving

​Florina van der Kraan
Zelfredzaamheid

DTalbot@redcross.nl SVergeer@redcross.nl Byeung@redcross.nl FVanderkraan@redcross.nl
saskia.jpg angenietje.jpg

Saskia Boomsma
Zelfredzaamheid en
EHBO opleidingen

Angeniet van Vliet
Secretaresse

​Annet Schaareman​
Secretaresse

​Zeeg Cras
Facilitair medewerker

SBoomsma@redcross.nl AVanVliet@redcross.nl ASchaareman@redcross.nl ZCras@redcross.nl